Ciber Drink

   Naujo skonio gira

   Pagaminta su Imbieru, ciberžole, pelynu, pieno rūgšties bakterijomis.

   Sukurtas Lietuvos mokslininkų Kauno technologijos universitete (KTU).

   Saikingas saldumas, subtilus kartumas ir švelnus aštrumas

    Naujos kartos gira

    Sukurta Mokslo

    Gira „Ciber Drink” – tikrai ne apelsinų sultys. Naujos kartos giros sudėtyje yra imbiero, ciberžolės, pelyno ir „Hansen” įmonės pieno rūgšties bakterijos. Visą tai sujungė Lietuvos mokslininkai Kauno technologijos universiteto (KTU) laboratorijoje. Gaminys patikrintas ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.

    Giros sėkmė- atsitiktinumo vaisius

    Ciber drink giros gamybos procesas prasidėjo 2018 metais. Pirmiausia buvo siekiama sukurti prototipq, fermentuotq gėrimą – girą, išsiskiriančia keturiais pagrindiniais skoniais, rūgštumu, saldumu, aštrumu ir kartumu. Po to buvo siekiama integruoti reikiama kiekį PRB (pieno rūgšties bakterijų) į gėrimą, bet pasiekti norimo rezultato vis nepavykdavo. Gėrime nuolat trukdavo reikiamo kiekio pleno rūgšties bakterijų.

    Kaip visuomet, padėjo atsitiktinumas. Nuo vienos eksperimentinės partijos užsiliko pamirštas giros likutis. Trys litrai buvo supilti į stiklinį indą ir kuriam laikui pamiršti, o su gira buvo eksperimentuojama toliau.

    Aleksas Patapavičius, bemaž praradęs viltį, netikėtai pastebėjo seniai pamirštą stiklainį su jame esančiu gerimu, vedamas smalsumo jis nusprendė patikrinti per mikroskopą, ar užsistovėjusiame mėginyje yra bakterijų, rezultatas maloniai nustebino – jų buvo daug ir jos buvo gyvos.

    Klientų atsiliepimai

    Pieno Rūgšties Bakterijos

    Bakterijos NaudojamosCiber drink

    Hansen įmonės pieno rūgšties bakterijos- Pireš daugiau nei 150 metų Danijoje isikūrusi įmonė „Hansen” teigia turinti daugiausiai ir ilgiausiai dokumentuotas pieno rūgšties bakterijų rūšis. Tai bene žymiausias vardas pasaulyje šioje srityje

    Aukščiausia kokybė

    Pagaminta su meile

    Naujienlaiškis

    Aktuali informacija ir papildomi pasiūlymai Jums!

    Informacija

    Pirkimo sąlygos

    Paslaugų teikimas / atsisakymas

    Slapukų naudojimas

    Privatumo politika

    ES investicijos

    • Daukanto g. 10, Palanga, LT-00135 Lietuva
    • +370 687 78080
    • info@psvcentras.lt
    • Maisto tv. subj. Nr. 250003146
    • Įm.kodas 304435704
     0
     Jūsų krepšelis
     Jūsų krepšelis tusčias Grįžti į parduotuvę